Maltepe Vinç Kiralama Hizmetleri

Bostancı Vinç – Bostancı Kiralık Vinç
27 Mayıs 2017
İçmeler Vinç Kiralama Hizmeti – Asya Vinç
27 Mayıs 2017

maltepe vinç kiralama

545 637 38 38 – 0532 651 37 38

Maltepe vinç kiralamak artık kolay ve güvenli, sizlerde sepetli , hiyap  ve mobil  kiralamak istiyorsanız tek adres Asya Vinç Platformu.

Sizleri memnun etmek bizim görevimiz.  Sorunsuz ve uzman ekibimizle Maltepe’de  hizmetinizdeyiz. 7/27 hizmet alabileceğiniz geniş parkurlarımız ile sizler için çalışıyoruz.

Araç kontrollerimizi  her gün yapmaktayız. Ulaşım kolaylığı için sizlere bir telefon kadar yakınız artık. Maltepe vinç kiralama hizmetinde en iyi hizmeti uzman ekimizle sizlere sunuyoruz . Sizlerin memnuniyeti bizlerin memnuniyetidir.

Asya Vinç Kiralama Platformu olarak Maltepe’de hizmet vermek için uzman ekibimizle sizleri bekliyoruz.

Vinç hizmeti çok çeşitli şekillerde ve araç formatlarında verilen bir hizmettir. Asya Vinç olarak araç filomuzda 3 kategoride toplam yedi adet vincimiz bulunmaktadır. Sizler için Maltepe Vinç kapsamında saha faaliyeti gösterdiğimiz vinçlerimi tür tür yazarak listeleyeceğiz.

İlk önce Maltepe Sepetli Vinç kapsamında sunduğumuz hizmetlerden bahsedelim siz değerli müşterilerimize. Maltepe Sepetli Vinç kapsamında araç parkurumuzda iki tür vinç bulunmaktadır:

  • 27 Metre Sepetli Vinç
  • 37 Metre Sepetli Vinç

Bildiğiniz üzere sepetli vinçler yük kaldırmadan ziyade merdiven gibi mekanik platformların ulaşamadığı yerlerde yapılması gereken işlerin insan eliyle ve kolayca gerçekleştirilebilmesini sağlar. Sepetli vincin sepetinde aynı anda iki kişi rahatlıkla çalışabilmektedir. Ama minimum bir operatör, iki sepette çalışacak kişi olmak üzere 2 kişi istihdam edilmesi gerekir saha çalışması esnasında. Sepetli vinçlerde genelde 2 kişi çalıştırıldığı için ağırlık konusunda bir problemi yoktur. Sepetle çıkarılacak yük ve taşınacak malzemenin ağırlığı üç aşağı beş yukarı hesaplanır ve bu aracın kaldırabileceği yük kapasitesini etkilemez. Sepetli vincin her iki uzunluk klasmanında da etkileyen en önemli faktör hava şartlarıdır. Yüksek mesafelere çıkıldığı zaman eğer hava fırtınalı ya da aşırı yağışlı ise iş ve işçi güvenliği gereğince çalışma gerçekleştirilemeyebilir. O yüzden de sepetli vinç saha görevi yapılacağı zamanlar hem hizmet talep eden kişilerin hem de hizmeti sunan biz vinç kiralama firmasının karşılıklı mağduriyet yaşamaması için hava koşulları ve çıkılacak mesafe iyi hesaplanarak iş gün veya günleri belirlenmelidir. Bu noktada şunu belirtmeliyiz ki bu tarz ayrıntı ve teferruatlarla sizleri uğraştırmıyoruz. Maltepe Vinç kapsamında sizlere sunduğumu Maltepe Sepetli Vinç hizmetine ihtiyaç duyduğunuz takdirde işi olumsuz etkileyebilecek tüm değişkenleri hesaplıyoruz ve sizlere işlemin çok büyük oranda gerçekleşeceği günleri öneriyoruz. Daha önce de değindiğimiz gibi hava şartları çok yüksek mesafelerde kendini belli edebilen ve çalışmaları engelleyebilecek bir durumdur.

Mobil Vinç konusuna gelirsek eğer Maltepe ve İstanbul çapında sizlere 3 farklı tonajda mobil vinç hizmeti sunuyoruz:

  • 90 Ton Mobil Vinç
  • 160 Ton Mobil Vinç
  • 200 Ton Mobil Vinç

Bu üç tonda sizlere mobil vinç hizmeti vermekteyiz. Tabi bu noktada şunu belirtmemiz lazım. Şöyle bir örnek verelim, 80 metreye bir yük kaldırmanız gerektiğini varsayalım. Rakamsal olarak baktığımızda bunu 90 tonluk mobil vinçle de 160 tonluk mobil vinçle de yapabileceğinizi düşünürsünüz. Ama bu bir yanılgıdır ve sizin 160 tonluk mobil vince ihtiyacınız vardır. Çünkü 90 tonluk mobil vinç yükseklik artıkça tonajından kaybeder. Vinçler yüksekliğe kademe kademe ulaştığı için her çıktığı kademede ağırlık performansından kaybeder.

Maltepe Vinç Kiralama Hizmetleri Fiyatlandırma Nasıl Yapılmaktadır.

Platform kiralama alanların da yapılması gereken ilk iş platform nerede nasıl kullanılacak bunların bilinmesi gerekmektedir.

Firmamız her zaman güvenilir bir şekilde hizmetlerini vermeye devam etmektedir. Sizlerde her zaman kaliteli ve güvenli olarak hizmetlerinizi almak isterseniz hemen bizimle iletişime geçiniz. Firmamız her daim güvenli sepetli vinç kiralama hizmetlerini vermektedir.

Hemen Ara