Kartal Vinç Kiralama Hizmetleri

İçmeler Vinç Kiralama Hizmeti – Asya Vinç
27 Mayıs 2017
Pendik Kiralık Vinç – Uygun Fiyat Vinç
27 Mayıs 2017

545 637 38 38 – 0532 651 37 38

Kartal’da vinç kiralamada önde gelen ve uzun yıllardır verdiğimiz hizmetlerle, sizlerin istek ve arzularını yerine getirmek için buradayız. Sizlere Kartal’da uzman ekip ve kaliteli hizmet için imkanlarımızın hepsini kullanmaktayız. Teknolojide de sizlere daha verimli ve hızlı hizmet sunmaktayız. Bugüne kadar vinç kiralama konusunda üst seviyede sizlere verdiğimiz sepetli Araç, hiyap Araç ve mobil Araçlarla kontrollü ve sorunsuz hizmet vermekteyiz. Asya  kiralama Platformu olarak Karta’da hizmet almak için bizlere talep formu ve iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz. Kartal Vinç Kiralama hizmetleri için sizlere sorunsuz olarak hizmet vermekteyiz.

Kartal Vinç çalışmaları, Asya  olarak firmamızın yıllardır sürdürdüğümüz bir hizmet. Kartal Vinç kapsamında aklınıza gelebilecek, ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok vinç türünde ve hizmetinde çalışma yürütmekteyiz. Üç farklı vinç kategorisinde aracımız bulunmaktadır. Bunlar;

  1. Kartal Mobil Araç
  2. Kartal Hiyap Araç
  3. Kartal Sepetli Araç

Yukarıda üç farklı kategoride madde madde saydığımız vinçlerimizin hangi alanlarda kullanıldığını, ne zaman ihtiyaç duyabileceğinizi ve eğer Platform kiralama hizmetimizden yararlanmak isterseniz neler yapmanız gerektiğini, nasıl bir iş sürecinin sizleri beklediğini aşağıda sizler için ayrıntılı bir şekilde yazalım istiyoruz.

Öncelikle vinç türlerimizin kapasitelerini sizlere anlatarak devam edelim yazımıza. Üç ayrı Platform türünü üç ayrı başlıkta inceleyeceğiz.

Kartal Sepetli Vinç

Asya Platform olarak Kartal’da sepetli vinç kapsamında iki farklı klasmanda Platform sahibiz. Yani sizlere iki ayrı uzunlukta sepetli vinç hizmeti veriyoruz:

  • 27 Metre Sepetli Platform
  • 37 Metre Sepetli Platform

Çıkmak istediğiniz yüksekliğe göre iki ayrı kategoride Platform kiralayabilirsiniz. Sizlerin de bildiği gibi sepetli vinçler merdiven gibi araçlarla çıkılamayacak yerlerde işlerinizi halletmek için vardır. Bazen 3 metre yükseklik dahi olsa öyle ters ve tehlikeli yerlerde iş yürütmeniz gerekir ki sepetli vince ihtiyaç duyarsınız. Sepetli Platform tabela asmak, dış cephe çalışmaları, reklam çalışmaları, bina temizlikleri gibi pek çok alanda ihtiyaç duyulan bir araçtır. Üstünde rahatlıkla iki kişi çalışabilir. Bir sepetli vincin aktif şekilde kullanılabilmesi için operatör ve sepette çalışacak kişi olmak üzere minimum iki kişi gereklidir. Sepetli vinçlerin çalışmalarına engel teşkil edebilecek yegane şey hava şartlarıdır. Belli bir mesafeye kadar herhangi bir sorunla karşılaşılmamakla birlikte yüksek mesafelerde yağışlı ve fırtınalı havalar sorun çıkarabilmektedir. O yüzden çalışma günü seçilmeden önce hava durumuna bakılarak açık havalar tespit edilerek seçilirse işin hızı, güvenliği ve sağlığı açısında çok daha iyi olacaktır. Sepetli Platform kapsamında ihtiyaç duyduğunuz hizmet ve günü hakkında bizleri aradığınız takdirde müşteri temsilcimiz sizleri en iyi şekilde yönlendirecektir.

Kartal Mobil Vinç

Mobil Platform kapsamında üç farklı tonajda vinç bulunmaktadır araç parkurumuzda. Mobil vinçlerimiz büyükten küçüğe şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Kartal Mobil Vinç 200 Ton
  • Kartal Mobil Vinç 160 Ton
  • Kartal Mobil Vinç 90 Ton

Mobil vinç konusunda da her yükseklikte her yük kaldırılamaz. Çıkılacak yükseklik ve kaldırılacak yük arasında doğrudan bir ilişki vardır. O yüzden zaten vinçler tonaj tonaj ayrılmaktadır kendi aralarında.

Kartal Hiyap Vinç

Asya Vinç Platform sizlere hiyap vinç alanında iki farklı tonajda hizmet vermeye devam ediyor. Diğer araçlarımızla verdiğimiz hizmetlerdeki sunduğumuz olanaklar hiyap vinçleri için de geçerlidir. Çalışma yürüttüğümüz hiyap vinç çeşitleri şunlardır:

  • Kartal Hiyap Vinç 35 Ton
  • Kartal Hiyap Vinç 75 Ton

Kartal Vinç Kiralama Hizmetleri – Uygun Fiyat Politisı

 

Firmamız her zaman güvenilir bir şekilde hizmetlerini vermeye devam etmektedir. Sizlerde her zaman kaliteli ve güvenli olarak hizmetlerinizi almak isterseniz hemen bizimle iletişime geçiniz. Firmamız her daim güvenli sepetli vinç kiralama hizmetlerini vermektedir.

Hemen Ara