İçmeler Vinç Kiralama Hizmeti – Asya Vinç

Maltepe Vinç Kiralama Hizmetleri
27 Mayıs 2017
Kartal Vinç Kiralama Hizmetleri
27 Mayıs 2017

545 637 38 38 – 0532 651 37 38

Uzun yıllardır verdiğimiz kaliteli hizmetlerimizle İçmeler’de  sizleri bekliyoruz. Her imkanı sunduğumuz vinç kiralama platformu olarak buradayız. İçmeler’de uzman ekip, sorunsuz, güvenilir ve hızlı hizmetlerimizle sizleri memnun etmek istiyoruz.Haftanın her günü sizlere hizmet vermekteyiz. Asya  Kiralama Platformu olarak sizlere İçmeler’de bir telefon kadar yakınız . Uzman ekibimiz ve tecrübemizle sizlere en doğru hizmeti sunmak için çabalıyoruz.  Bizlere ulaşmak artık çok kolay ,iletişim numaralarımızdan  bizi aramanız yeterlidir.

Asya Vinç Platform olarak sizlere İçmeler Vinç Hizmetini Tuzla Vinç kapsamında sunuyoruz. Hizmet verdiğimiz tüm bölgelerde aynı kalitede hizmet veriyoruz. Vinç kiralama konusunda çalışma yapmak için oldukça geniş  bir araç filomuz olduğunu iddia edebiliriz. Aşağıda sizlere ihtiyaç duyduğunuz takdirde hizmetinden yararlanabileceğiniz araçlarımızı ve özelliklerimizi yazıyoruz.

Öncelikle İçmeler Vinç dahilinde  sizlerin hizmetine sunduğumuz Hiyap Vinçlerimizi tanıtalım. Hiyap alanında iki ayrı tonajda vinç bulunmaktadır araç parkurumuzda:

  • 35 Ton Hiyap Araç
  • 75 Ton Hiyap Araç

Hangi Hiyap Vince ihtiyaç duyduğunuzu bilmeyebilirsiniz ve bu gayet doğal. Bizleri arayarak neye ihtiyaç duyduğunuz konusunda müşteri temsilcimizle fikir alış verişi yaparak en doğru tercihi yapabilirsiniz. Telefon numaralarımız aracılığıyla bizlerle kurduğunuz iletişim vinç seçiminiz ve çalışmalarınızda ne  kullanılacağı konusunda yeterli olmadığı takdirde saha teşhis servisimiz ücretsiz olarak çalışma sahanıza gelerek kesin olarak hangi aracımıza ve ne kadar süreyle ihtiyaç duyduğunuzu belirlerler. Bu süreçten sonra bizlerle çalıştığınız takdirde Asya Vinç Platform kalitesini ve farkını anlayacağınıza eminiz.

İçmeler Vinç kapsamında bir başka vinç hizmetimiz ise mobil vinç. Araç çeşitliliğimiz içerisinde yer alan mobil vinçler tonaj olarak üçe ayrılmaktadır:

  • 90 Ton Mobil Araç
  • 160 Ton Mobil Araç
  • 200 Ton Mobil Araç

Mobil vinç kapsamında verdiğimiz tüm hizmetler yukarıda anlattığımız hiyap vinç hizmeti dahilindeki hizmetlerdir. Hangi tonajda çalışmanız gerektiği ve işin ne kadar süreceği gibi bilgiler, siz iş süreci konusunda eğer detaylı olarak bilgilere hakim değilseniz bizler sizlere bu konuda en ayrıntılı şekilde yardımcı oluyoruz. İletişim organlarından kurduğumuz görsel ve işitsel iletişim yeterli olmadığı takdirde saha ekibimiz çalışma sahanıza gelerek en detaylı şekilde iş sürecinin sınırlarını çizeceklerdir.

İçmeler Vinç dahilinde son olarak diğer kategorimize gelirsek bu da sepetli vinç kategorisidir. Sepetli vinç kategorisinde iki ayrı uzunlukta aracımız mevcuttur:

  • 27 Metre Sepetli Araç
  • 37 Metre Sepetli Araç

Sepetli Vinç genelde merdiven gibi mekanik ulaşım araçlarının uzanamadığı dış cephe, tabela, cam temizliği gibi işlerde kullanılmaktadır. Sepette genelde iki kişi rahatlıkla çalışma yürütebilmektedir. Sepetli Vinç hizmetinin çok ağır yüklerle bir alakası yoktur genel hatlarıyla. Sepetli vinçlerin çalışmasını daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi sadece ve sadece hava şartları olumsuz etkileyebilir bu etki de ancak sepetli vinç çok fazla yüksekliklere çıktığında gerçekleşebilir. Bu etkileme de tabi yasal mevzuat gereğince iş ve işçi güvenliği gereğince ortaya çıkar.

İçmeler Vinç Kiralama fiyatları Hakkında Genel Bilgiler

 

Firmamız her zaman güvenilir bir şekilde hizmetlerini vermeye devam etmektedir. Sizlerde her zaman kaliteli ve güvenli olarak hizmetlerinizi almak isterseniz hemen bizimle iletişime geçiniz. Firmamız her daim güvenli sepetli vinç kiralama hizmetlerini vermektedir.

Hemen Ara