Bostancı Vinç – Bostancı Kiralık Vinç

Kadıköy Vinç Kiralama Hizmeti
27 Mayıs 2017
Maltepe Vinç Kiralama Hizmetleri
27 Mayıs 2017

545 637 38 38 – 0532 651 37 38

Bostancı vinç kiralama olarak araç kontrollerimizi her gün yapmaktayız. Sorunsuz ve kusursuz hizmet sunuyoruz, uzman ekip ve geniş parkurlu vinç alanlarımızla sizlere hizmette sınır tanımıyoruz.

Güvenli ve kaliteli hizmet sunmak için sizlere bir telefon kadar yakınız. Teknolojiyi yakından ve itinayla takip ederek sizlere Bostancı’da daha iyi hizmet vermek için buradayız.

Tereddüt etmeden bizlere ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz. Uzman ekip ve sorunsuz işler için vinç kiralama hizmeti vermekteyiz. Kendi alanında en iyi olan Asya  Kiralama Platformu sizler için burada.

Bostancı’da ve tüm Anadolu Yakasında  bizlerden hizmet alabilmek için iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bostancı da vinç kiralama hizmetlerinde en önde gelen firmamız sizlere uygun bünyemizde ki vinçleri kiralama hizmetlerini sunmaktadır. Web sayfamızda ter alan telefon numaralardan birini arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Vinçlerimizi her ortamda kiralayabilirsiniz.

Sizlere biraz vinç hizmetimizin ayrıntılarından bahsedelim. Asya Vinç Platform kapsamında ne tarz vinçlerimiz vardır ve hangi kategorilerde yer almaktadır. Bunlarla ilgili olarak sizlere yazımızın devamında ihtiyaç duyabileceğiniz bilgileri sunuyoruz.

Bostancı Vinç Kapsamındaki Vinçlerimiz

  • Sepetli
  • Hiyap
  • Mobil

Yukarıda madde madde belirttiğimiz çeşitlerde platform mevcuttur. Tabi bu vinçlerimizin bir de uzunluklarına ve tonlarına göre ayrı ayrı kapasiteleri var. Örneğin Sepetli Vinç kapsamında 27 metre ve 37 metre olmak üzere iki farklı uzunlukta vincimiz mevcuttur.

Mobil vinç konusunda ise oldukça zengin bir araç filomuz var. Bostancı Mobil Vinç alanında 3 farklı tonajda vinçlerimiz mevcuttur. 90, 160 ve 200 ton kategorilerinde hizmetlerimiz mevcuttur.

Hiyap Vinç yine iki farklı kategoride hizmet verdiğimiz bir Bostancı Vinç Hizmeti kategorisi. Araç parkurumuzda 35 ton ve 75 ton olmak üzere iki farklı hiyap vinç mevcuttur.

Vinç kiralama hizmeti almadan önce mutlaka bizlerle iyi bir iletişim kurmanız lazım. Çünkü Ulaştırma Bakanlığı’nın kamyon, tır gibi araçlar için uyguladığı trafiğe çıkma yasağı vinçler için de geçerlidir. O yüzden çalışma yürüteceğiniz saati kesin olarak bizlere söylemeniz gerekli. Örneğin eğer öğlen 2’de iş yapacaksanız biz o gün o saatte orada olmak için kiraladığınız aracı açık adresini belirttiğiniz adrese sabahtan götürüyoruz.

Sizler de bizlerle çalışmak ve Asya Vinç kalitesinde hizmet almak isterseniz, iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak Bostancı Vinç Hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Her iş kolunda olduğu gibi profesyonel hizmet almak vinç işi için de olmazsa olmazdır. Profesyonel hizmet almadığınız zaman vakit kaybedersiniz ki atalarımızın da dediği gibi vakit nakittir, israfa gelmez. Nerede, ne zaman, ne yapacağını bilen ve işine hakim personellerle çalışmak bu iş için olmazsa olmazdır.

Asya Vinç olarak sizlere ilk önce kalite vaat ediyoruz. Bu kalite neyi kapsar diye soracak olursanız, hızlı çalışmayı, güvenli çalışmayı ve müşterinin kendini tamamen rahat hissetmesini sağlar. Vinç hizmeti hakkında istediğiniz bilgiyi almak için bizleri arayabilirsiniz.

Firmamız her zaman güvenilir bir şekilde hizmetlerini vermeye devam etmektedir. Sizlerde her zaman kaliteli ve güvenli olarak hizmetlerinizi almak isterseniz hemen bizimle iletişime geçiniz. Firmamız her daim güvenli sepetli vinç kiralama hizmetlerini vermektedir.

Hemen Ara